Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Giriş yap

 

Aşkın İzleri 8 Mart’ta Vizyonda!

  • İlan Tarihi: 10 Mart 2013 13:59
  • İlan Bitiş: Bu ilanin süresi doldu
Aşkın İzleri 8 Mart’ta Vizyonda! - Resim1Aşkın İzleri 8 Mart’ta Vizyonda! - Resim2Aşkın İzleri 8 Mart’ta Vizyonda! - Resim3Aşkın İzleri 8 Mart’ta Vizyonda! - Resim4Aşkın İzleri 8 Mart’ta Vizyonda! - Resim5Aşkın İzleri 8 Mart’ta Vizyonda! - Resim6Aşkın İzleri 8 Mart’ta Vizyonda! - Resim7Aşkın İzleri 8 Mart’ta Vizyonda! - Resim8Aşkın İzleri 8 Mart’ta Vizyonda! - Resim9Aşkın İzleri 8 Mart’ta Vizyonda! - Resim10Aşkın İzleri 8 Mart’ta Vizyonda! - Resim11

Açıklama

Romantik dram özelliği taşıyan Aşkın İzleri (To The Wonder), ABD sinemasının son zamanlardaki en başarılı örneklerinden biri olarak gösteriliyor. !!!!!!!

YAKLAŞIK 120 DAKİKA SÜRÜYOR..2. aşk arasında kalan Neil; tüm hayatını bir erkek için sil baştan değiştiren Marina ve bir kadının terk edilmesine sebep olan çocukluk aşkı Jane.*****

Neil, Paris gezi için gidecek ve Marina ile tanışacaktır. Çok güzel bir kadın olan Marina, aynı zamanda hayat doludur da. Tatili bitmek üzere olan Neil, Marina’yı da yanında götürmek isteyecek ve genç kadın yıllardır inşa ettiği hayatını Paris’te sonlandırıp sevdiği adamın peşinden Amerika’ya gider.! ve tüm olayın başlangıc  yerı amerikadan  sevdigi adamla  yola cıkan  neil  sevdği adam ın ıhanetıne ugrar.ve yapa yalınız hıc bılmediği amerikada kendi başına ortada kalır….

Paris’teki romantik günlerin büyüsü Amerika’da kısa sürer ve Neil de Paris’teki Neil değildir artık. Çocukluk aşkı Jane ile karşılaşacak olan Neil, hangi kadına gerçekten aşık olduğu konusunda kendisini hesaba çekecektir. Jane’i tercih edecek olan Neil, Marina’yı bu yabancı ülkede bir başına bırakacaktır.

Marina, yaşayacağı boşluk ve iç dünyasında sorgulamalardan dolayı Rahip Quintana’dan yardım isteyecek, onunla aşk ve sevgi üzerine uzun sohbetler gerçekleştirecektir.

Rachel McAdams, Ben Affleck, Javier Bardem ve Olga Kurylenko’nın başrollerdeki başarılı performanslarıyla sinema eleştirmenlerinden de büyük övgü alan Aşkın İzleri 8 Mart’tan itibaren SİNEMALARDA seyredilebilir.
dört temel karakter üzerinden yürüyen bir hikâyesi var “Aşkın İzleri”nin… Âşık olduğu Marina’yı kızıyla birlikte Fransa’dan Amerika’ya gelmeye ikna eden Neil, sonrasında ona yeni bir aşk kapısı açan Jane, Marina gibi ‘sürgün’ bir hayat süren din adamı Quintana ve tabii ki Marina… Buradan da anlaşılacağı üzere, dört karakterli bir hikâye olmasına karşın, herşeyi ve herkesi ortak bir paydada buluşturan karakterin Marina olduğu apaçık. ‘Aşk uğruna’ kızı Tatiana’yla birlikte yeni bir hayata gözlerini açan genç kadın, belirsiz geleceğin umutlu görüntüsünü öne çıkarıp dalıyor bu serüvene. Bu noktada, Neil’ın giderek ondan uzaklaşmasının yarattığı yabancılaşmayı da derinden yaşamaya başlıyor; ‘mutluluk aşısı’nın geçiciliğinin kurbanı oluyor. Amerika’ya gelmeden önce, Neil’la birlikte gelgitli suda ayakta durmaya çalıştığı gibi, hayatın gelgitlerine karşı belli refleksler geliştirme uğraşı içine giriyor. Peder Quintana da onu ayakta tutabilecek ‘başka bir aşk’la yardımcı olmaya çalışıyor Marina’ya…

.

 

Etiket yok

3815 gösterim, 1 gün

  

İlan ID: 7255a3aa99e95b28

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

En Popüler İlanlar